www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 603602

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A termelési folyamat minőségének biztosítása,
  • Napi kapcsolattartás a termelési, a mérnökségi valamint a minőségügyi részleg között,
  • Folyamatos minőségügyi fejlesztések koordinálása,
  • Bejövő alapanyagok és kiszállításra kerülő termékek minőségellenőrzése és hibaelemzése,
  • Belső és vevői auditokon való részvétel.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi szintű mérnöki végzettség,
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs és szervezési képesség, stressztűrés.
Előny:
  • Elektronikai tömeggyártásban szerzett tapasztalat,
  • Programozási ismeretek,
  • ISO, Six Sigma, Lean management ismeretek, tréning.
Amit kínálunk:
  • Karrier és fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben,
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör.
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Egyéb:
  • Munkaidő: 8:00-16:30
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.