www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 1094 napja lejárt
Multinacionális elektronikai termelő vállalat megbízásából keresünk Minőségbiztosítási mérnök munkatársat.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladat:
  • A termelési folyamat minőségének biztosítása;
  • Napi kapcsolattartás a termelési, a mérnökségi, valamint a minőségügyi részleg között,
  • Folyamatos minőségügyi fejlesztések koordinálása;
  • Bejövő alapanyagok és kiszállításra kerülő termékek minőségellenőrzése és hibaelemzése;
  • Belső és vevői auditokon való részvétel.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú műszaki végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Legalább jó társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs és szervezési képesség, stressztűrés.

Előnyt jelent:

  • Elektronikai tömeggyártásban szerzett tapasztalat;
  • Programozási ismeretek;
  • ISO, Six Sigma, Lean management ismeretek, tréning.

Nyelvismeret: Angol, társalgási szint

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen Szabó Olga tanácsadónál; tel.:22/507-570 vagy 30/337-6988 (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: SZ10mbm

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb hasonló állások Önnek
Projektmérnök - Mór (Referenciaszám: HM-829)

Man at Work Kft.

Feladatok: Termék-, gyártóeszköz-, gyártási fol...
Mór

Betanított munkás - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1839)

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti T...
Székesfehérvár

Karbantartási műszakvezető - Fejér megye (Referenciaszám: NB-1850)

Feladatok: A hiba bejelentések fogadása és a l...
Fejér