www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 1747 napja lejárt

Ügyfelünk, amerikai hátterű, autóipari beszállító cég, amely hajtóművek, erőátvételi berendezések, alvázak, különböző szerkezeti és motor-technológiák globális, piacvezető gyártója.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Nagy termelő vállalatnál, gyártásban szerzett min. 3 - 5 éves tapasztalat
  • Műanyag és gumi fröccsöntött termékek alapos ismerete
  • Általános minőségbiztosítási szabványok ismerete
  • Autóipari minőségbiztosítási szabványok ismerete (ISO/TS 16949, VDA 6.3, VDA 6.5)
  • Tárgyalási szintű, folyékony angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés

Feladatok:

  • A gyártási folyamat teljeskörű minőségbiztosítása
  • Vevői kapcsolattartás
  • Vevői megelégedettség folyamatos biztosítása
  • Termék javító intézkedések bevezetése
  • Részvétel a folyamatos műszaki jobbító tevékenységben
  • Az új termék bevezetési folyamat kontrollálása és fejlesztése

Munkavégzés helye: Győr

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő