www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.07.18.
Jelentkezési határidő: 2012.07.25.
Hirdetés azonosító: 399739

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • Legalább 2-3 év autóiparban, minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete (PPAP, FMEA, 8D, stb.)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való hajlandóság, jó kommunikációs képesség
  • Mobilitás, flexibilitás
  • Saját gépkocsi

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Vevői reklamációk kezelése
  • Válogatómunkák koordinálása
  • Auditálás
  • Elsőminta-dokumentáció összeállítás, elfogadtatás
  • Folyamatoptimalizálás
A munkáltató ajánlata:
  • Versenyképes bérezés!
  • Útiköltség-térítés!
  • Fejlődési lehetőség egy motivált csapat tagjaként!

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. német érdekeltségű nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalatához toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk egy nemzetközi szinten növekvő prémium szolgáltató autó- és beszállítóipari cégek részére, 48 telephellyel világszerte.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Magyarország
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő