www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 4 napja lejárt

A SONA Group a precíziós kovácsolt alkatrészek gyártása területén világviszonylatban az autóipar vezető beszállítója.

Magyarországi gyártóüzeme a SONA BLW Hungary Kft. Polgáron, az ipari park területén található, ahonnan az elkészülő erőátviteli alkatrészek a legnevesebb személygépkocsi és teherautó márkák gyártmányaiba kerülnek beszerelésre.

A legmodernebb megmunkáló gépekkel felszerelt forgácsoló üzemünkbe egy profi csapat tagjaként keresünk autóipari gyártási tapasztalattal rendelkező kollégákat a következő munkakörbe:

Feladatai:

  • Műszaki dokumentációk felülvizsgálata minőségügyi szempontok alapján
  • Minőségügyi dokumentációk készítése, karbantartása
  • Gyártásindító megbeszélések támogatása
  • Részvétel a minősítési folyamatokban
  • Kapcsolattartás gyártással, minőség ellenőrzéssel
  • Kapcsolattartás vevőkkel, reklamációk kezelése
  • 8D –riportok készítése
  • Minőségi KPI célok elérése
  • Minőségügyi oktatások végzése
  • Ellenőrzési folyamatok tervezése, fejlesztése

Követelmények

  • Gépészmérnöki és/vagy Minőségbiztosítási mérnöki végzettség
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • 3-5 év minőségügyi szakmai tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • ISO 9001 / 14001 rendszer ismerete
  • Terhelhetőség
  • Forgácsolási területen szerzett ismeretek előnyt jelent
  • LEAN szemléletmód

Előny

  • Gépi forgácsolásban megszerzett szakmai tapasztalat
  • ISO/TS 16949 autóipari szabványismeret
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP/MES rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely, vonzó munkakörnyezet
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése: üregelés, esztergálás, köszörülés, hőkezelés
  • Egy induló csapatban történő részvétel
Helyek Polgár
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német