www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Régió: Fejér

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.08.10.

Világszerte 29 országban tevékenykedő német tulajdonú autóipari beszállító partnerünk csapatába keresünk MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK pozícióba új kollégát Székesfehérvárra.

Pozíció leírása / Job description

- Új termékek bevezetése során minőségügyi dokumentumok készítése
- Minőségirányítási dokumentációs rendszer fejlesztése, karbantartása
- Belső és beszállítói auditok szervezése, javító intézkedések bevezetése, azok folyamatos visszaellenőrzése
- Helyesbítő- és megelőző intézkedések meghatározása, teljesülésük nyomon követése
- Új termékek bemintázása a vevői igények figyelembevételével

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú műszaki (gépészmérnök, műszaki menedzser) vagy szakirányú végzettség
- PPAP, APQP, PDCA, FMEA, ismeret
- Számítógép felhasználói szintű használata
- Nyitottság, jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség
- Önállóság, problémamegoldó készség
- Vevőközpontúság, precíz munkavégzés
- Határozott és magabiztos fellépés
- Napi szintű angol és/vagy német nyelv használata (szóban és írásban)

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Stabil hátterű nemzetközi vállalat
- Felelősségteljes munkakör

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Belső folyamat-változások opera...
Oroszlány

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnercégünk számára keresünk ...
Borsod-Abaúj-Zemplén

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk...
Veszprém, Veszprém