www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Hozzáadva: 2017.03.25.
Hirdetés azonosító: 1115314

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Pest)

Partnerünk, autóipari beszállító világszerte több telephellyel rendelkező vállalat, melynek Európában egyetlen üzeme Pest megyében működik. A motor-, és futómű gyártással foglalkozó üzemet 2000-ben alapították. A korszerű és rugalmas együttműködés révén a Japán tradíciók mellett az európai kulturális sajátosságok is ugyanúgy érvényesülhetnek. A gyártás során a kiváló minőség eléréséhez a munkatársak magas szintű szaktudását elengedhetetlennek tartják. A hatékony munkavégzést viszont harmonikus munkahelyi körülmények megteremtésével és szakmai képzésekkel támogatják. A vállalat mindent elkövet, hogy a termelés a környezetre legkevésbé se legyen ártalmas. munkatársat
Feladatok:

  • Termékkörhöz kapcsolódó minőségbiztosítási feladatok teljes körű ellátása
  • Vevői egyeztetéseken való részvétel, folyamatos kapcsolattartás
  • Vevői reklamációk feldolgozása, hiba okok felderítése
  • Vevői auditok előkészítése és részvétel bennük
  • Belső auditok lebonyolítása
  • Hibaanalízis, késztermék tesztek elvégzése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, reklamációk kezelése
  • Beszállítói auditok lefolytatása
  • Együttműködés a gyártással a minőség fejlesztése érdekében

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási rendszerek, eszközök ismerete (SPC, FMEA, CP, MSA, APQP)
  • Autóipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kitűnő problémamegoldó készség
  • Autóipari tapasztalat előny

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Átlagosnál magasabb bejárási költségtérítés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Kedvezményes étkezés
  • Multinacionális vállalati kultúra mellett családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest