www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.07.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1098646

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Minőségügyi dokumentumok készítése
  • Vevői reklamációk kezelése, kivizsgálása
  • Termelési területek minőségügyi támogatása
  • Részvétel a termelő eszközök jóváhagyásában
  • Belső hibaanalízisek készítése, akciók definiálása
  • Külső – belső auditokon való aktív részvétel
  • A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói vállalatnál
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • APQP folyamatokban való jártasság
  • PPAP dokumentációk készítésében való jártasság
  • Különböző minőségügyi technikák ismerete
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.