www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Partnerünk, autóipari beszállító világszerte több telephellyel rendelkező vállalat, melynek Európában egyetlen üzeme Pest megyében működik. A motor-, és futómű gyártással foglalkozó üzemet 2000-ben alapították. A korszerű és rugalmas együttműködés révén a Japán tradíciók mellett az európai kulturális sajátosságok is ugyanúgy érvényesülhetnek.

A gyártás során a kiváló minőség eléréséhez a munkatársak magas szintű szaktudását elengedhetetlennek tartják. A hatékony munkavégzést viszont harmonikus munkahelyi körülmények megteremtésével és szakmai képzésekkel támogatják. A vállalat mindent elkövet, hogy a termelés a környezetre legkevésbé se legyen ártalmas.

Feladatok:

  • Termékkörhöz kapcsolódó minőségbiztosítási feladatok teljes körű ellátása
  • Vevői egyeztetéseken való részvétel, folyamatos kapcsolattartás
  • Vevői reklamációk feldolgozása, hiba okok felderítése
  • Vevői auditok előkészítése és részvétel bennük
  • Belső auditok lebonyolítása
  • Hibaanalízis, késztermék tesztek elvégzése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, reklamációk kezelése
  • Beszállítói auditok lefolytatása
  • Együttműködés a gyártással a minőség fejlesztése érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási rendszerek, eszközök ismerete (SPC, FMEA, CP, MSA, APQP)
  • Autóipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kitűnő problémamegoldó készség
  • Autóipari tapasztalat előny

Amit kínál:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Átlagosnál magasabb bejárási költségtérítés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Kedvezményes étkezés
  • Multinacionális vállalati kultúra mellett családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amit az Enloyd kínál:

  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol