www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1094249
lejárt

Folyamatosan fejlődő autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat hosszú távra az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Projektek minőségügyi felügyelete, támogatása
  • Új termékek, gyártási folyamatok bevezetése
  • Termékek minőségbiztosítása
  • Auditokban való aktív részvétel
  • Reklamációkezelés
  • Folyamatos jobbítási folyamatban való részvétel
  • Kapcsolattartás a társgyárak és a vevők minőségügyi részlegével

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi módszerek, eszközök ismerete
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és csapatmunkára való készség
  • Tanulási hajlandóság, terhelhetőség

Előny

  • Minőségügyi végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • ISO TS 16949 szabvány ismerete
  • Autóipari minőségügyi módszerek, eszközök ismerete

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség az autóiparban
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.