www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1081941

Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése
  • Vevői reklamációk kezelése, kivizsgálása
  • A gyártás minőségügyi támogatása
  • A termelőeszközök jóváhagyásában történő részvétel
  • Belső hibaanalízisek készítése, akciók definiálása
  • Külső és belső auditokon történő részvétel
  • Dolgozói minőségügyi tréningek megtartása
  • Proaktív hozzájárulás a vállalat EHS rendszerének a működéséhez

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év autóipari gyártókörnyezetben minőségügyi vonalon szerzett szakmai tapasztalat
  • APQP folyamatokban, PPAP dokumentáció (FMEA, CP, folyamatképesség vizsgálatok, mérőeszköz analízisek) készítésben való jártasság
  • Minőségügyi technikák ismerete (8D, 5 Why, Ishikawa)
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ERP rendszerismeret (SAP előny)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítményalapú prémium

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, Fejér megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország