www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1081188

Fejér megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási vizsgálatok dokumentálása, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a vállalat többi folyamatával, hatékony információáramlás biztosítása a vizsgálat során feltárt esetleges nem megfelelőségek adatainak visszacsatolására, hatékonyabb kezelésére
  • Az ellenőrzés szintjének, folyamatának részletes kidolgozása
  • A bejövő / kimenő vizsgálati eredmények elemzése és visszajelzés küldése az érintett osztályoknak
  • Akcióterv kidolgozása a minőség javítása érdekében
  • Minőségi szabványok betartatása, dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, minőségbiztosítási, gépészeti)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Jó analitikus képesség, szervezőkészség
  • Folyamat- és rendszerszemlélet

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.