www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1080414
lejárt

Dinamikusan fejlődő, szolnoki multinacionális, gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat minőségügyi tapasztalattal és aktív, kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudással:

Feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer működtetése
  • Részvétel a minőségbiztosítási folyamatok fejlesztésében
  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás német és/vagy angol nyelven
  • Reklamáció kezelése
  • Selejtkezelés
  • Aktív részvétel az éves és vevői auditok lefolytatásában
  • Heti riportálás a vezetőség felé

Elvárások:

  • Műszaki főiskolai/egyetemi végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvismeret
  • TS 16949 szabvány ismerete előnyt jelenthet
  • Ms office ismeret

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú lehetőség egy dinamikusan fejlődő multinacionális vállalatnál
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.