www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 108 napja lejárt

Bólyi Partnerünk számára keresünk

Minőségbiztosítási mérnököt!

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi környezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Feladatok:

  • Minőségügyi feladatok koordinálása és felügyelete a gyártási folyamatokban
  • Minőségi standardok meghatározása
  • Gyártástámogatás a termékek minőségtechnikai ellenőrzésénél, elbírálásánál
  • Minőségügyi feladatok koordinálása új termékek bevezetésében
  • Minőségi mutatók monitoringja, beszámolók készítése
  • A selejtes darabok hibaanalízise, értékelése, megfelelő intézkedések meghatározása, ezek követése
  • Közreműködés a beszállítói reklamációk feldolgozásában
  • Belső auditok szervezése, lebonyolítása, értékelése
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztéssel és a külföldi telephelyekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves (3-5 év preferáltan) szakmai tapasztalat minőségbiztosítási környezetben (autóiparban előny)
  • Problémafeltáró és minőségmódszerek ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Kitűnő kommunikációs készség

Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 órában
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehetséges a lenti e-mail címen. Az önéletrajz tartalmazzon referenciaszemélyeket és elérhetőségeket!

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő