www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1079396

Dinamikusan fejlődő, Jász-Nagykun Szolnok megyében lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat a beszállítói fejlesztés céljából:

Feladatok:

  • Vevői és beszállítói reklamációk kezelése
  • Külföldi vevőkkel való kapcsolattartás
  • Minőségügyi rendszer fejlesztésének elősegítése
  • Adminisztratív feladatok
  • Elsőmintázás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív, társalgási szintű német, vagy angol nyelvtudás
  • Gépipari rajzolvasás
  • Ms office
  • Releváns szakami gyakorlat előnyt jelent
  • ISO TS, vagy VDA 6.3 rendszer, illetve minőségbiztosítási technikák ismerete (FMEA,SPC,8D)előnyt jelenthet

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Hosszú távú lehetőség egy jól prosperáló vállalatnál

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.