www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1076767
lejárt

Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői, beszállítói vagy gyártásközi minőségbiztosítási feladatok ellátása
  • Minőségmódszerek alkalmazása (pl.: 8D, 5 Why, Ishikawa, Risk analízis)
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Vevői, beszállítói látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése
  • Vevői, beszállítói vagy belső auditok felkészülésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, akár néhány hónapos gyakorlat is elegendő
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Önálló és együttműködő munkastílus

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások (Cafeteria, élet- és balesetbiztosítás, nyelvtanulási lehetőség)
  • Rendszeres tapasztalatcsere külföldi kollégákkal
  • Nemzetközi karrierlehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.