www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 454 napja lejárt

Munkavégzés helye: Pest megye

Partnerünk, autóipari beszállító világszerte több telephellyel rendelkező vállalat, melynek Európában egyetlen üzeme Pest megyében működik. A motor-, és futómű gyártással foglalkozó üzemet 2000-ben alapították. A korszerű és rugalmas együttműködés révén a Japán tradíciók mellett az európai kulturális sajátosságok is ugyanúgy érvényesülhetnek.

A gyártás során a kiváló minőség eléréséhez a munkatársak magas szintű szaktudását elengedhetetlennek tartják. A hatékony munkavégzést viszont harmonikus munkahelyi körülmények megteremtésével és szakmai képzésekkel támogatják. A vállalat mindent elkövet, hogy a termelés a környezetre legkevésbé se legyen ártalmas.

    feladatok:

    Termékkörhöz kapcsolódó minőségbiztosítási feladatok teljes körű ellátása

    Vevői egyeztetéseken való részvétel, folyamatos kapcsolattartás

    Vevői reklamációk feldolgozása, hiba okok felderítése

    Vevői auditok előkészítése és részvétel bennük

    Belső auditok lebonyolítása

    Hibaanalízis, késztermék tesztek elvégzése

    Beszállítókkal való kapcsolattartás, reklamációk kezelése

    Beszállítói auditok lefolytatása

    Együttműködés a gyártással a minőség fejlesztése érdekében

    Mérőszoba szakmai támogatása

    elvárások:

    Felsőfokú műszaki végzettség

    Minőségbiztosítási rendszerek, eszközök ismerete (SPC, FMEA, CP, MSA, APQP)

    Megmunkálási területen szerzett szakmai tapasztalat

    Folyékony angol nyelvtudás

    Kitűnő problémamegoldó készség

    Autóipari tapasztalat előny

    Amit kínál:

    Versenyképes alapbér

    Cafeteria

    Átlagosnál magasabb bejárási költségtérítés

    Teljesítményalapú bónusz

    Kedvezményes étkezés

    Multinacionális vállalati kultúra mellett családias légkör

    Hosszú távú munkalehetőség

<!-- [if gte mso 9]> <

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés