www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Rendelkezel legalább 3 éves autóipari minőségbiztosítási tapasztalattal és tárgyalási szinten beszéled a német nyelvet? Szeretnél egy változatos és kihívásokkal teli munkahelyet? Autóipari szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk több helyszínre is leendő munkatársakat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Beszállítói kapcsolattartás

  • Reklamációkezelés

  • Hibaelemzés

  • Folyamatoptimalizálás

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség

  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási és autóipari tapasztalat

  • Német nyelv magabiztos ismerete

Személyes elvárások:

  • Önálló problémamegoldás

  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye:

  • Országos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Magyarország