www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 375 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek, illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre, az LPD Divízióba, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • Termékekkel kapcsolatos minőségbiztosítási tevékenységek (pl. selejtelemzések, méréstechnikák fejlesztése, mérnöki változtatások nyomon követése)
  • Új termékek bevezetése (APQP, PPAP, R@R, FMEA)
  • Reklamációk kezelése és probléma megoldás (8D, 5Why, Ishikawa)
  • Mérnöki változtatások nyomon követése (ECR, PPAP)
  • Gyártósori auditok végrehajtása és javító intézkedések koordinálása

Elvárásaink:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség (Minőségirányítási szakirány előny)
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • Minőségbiztosítási ismeretek, illetve gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Autóipari (ISO/TS 16949) minőségügyi rendszerek és technikák ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Méréstechnikai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül
Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol