www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 193 napja lejárt

A VIDEOTON Autóelektronika Kft. autóipari elektronikai vezérlések összeszerelését végzi. Termelésének és technológiájának további bővítéséhez az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

Feladatok:

  • Elektronikai termékek vevői reklamációinak kezelése, analízis, műszaki megoldások keresése. Kapcsolattartás vevőkkel minőség vonatkozású ügyekben
  • Belső minőség mutatók javítása
  • Auditokon (külső-belső) részvétel, a feltárt nem megfelelőségek ellenintézkedéseinek meghatározása, végrehajtása/végrehajtatása
  • Részvétel új termékek bevezetésében- Minőségi kockázatok feltárása, FMEA, CP, bemintázások, és egyéb dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precizitás, a részletekre való odafigyelés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Autóipari ismeretek
  • Elektronikai gyártási folyamatok ismerete (Beültetési, forrasztási technológiák)

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Fejér
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő