Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.23.
 Hirdetés azonosító: 1034017
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina Magyarország Kft. a Miskolc melletti  Alsózsolcai Ipari Parkban 2002-től fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik.  Az elmúlt években a régió egyik  legjelentősebb munkáltatójává váltunk. Jelenleg az alábbi pozícióra várjuk a jelentkezéseket:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • Vevői reklamációk kezelése, vevői látogatáson való aktív résztvétel
  • A hozzá rendelt termékcsoportok /gyártási folyamatok felügyelete, fejlesztése a minőség szempontjából
  • A vonatkozó területekhez kapcsolódó jelentések/riportok/elemzések készítése, valamint helyesbítő- és megelőző intézkedések meghozatala

Elvárás

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafeteriarendszer
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozói kedvezmények (éttermek, szolgáltatások, mobil flotta)