www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1033499
lejárt

(Jász-Nagykun-Szolnok)

Pozícióleírás
Folyamatosan bővülő mezőgazdasági gépgyártás területén működő multinacionális partnerünk számára keresünk Kisújszállásra az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:
- Minőségügyi rendszer fejlődésének elősegítése az ISO TS szabványnak megfelelően,
- vevői és beszállítói kapcsolattartás,
- reklamációk kezelése,
- munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Kisújszállás (Lakhatási támogatást tud biztosítani a cég.)

Követelmények
- Felsőfokú műszaki végzettség,
- magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás,
- minőségbiztosítás területén szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat,
- TS ISO szabvány ismerete,
- önállóság, magabiztos fellépés, rendszerben gondolkodás képessége.

- Dinamikus, jó hangulató, támogató csapat,
- fejlődésben lévő, stabil céges háttér,
- versenyképes jövedelem,
- költözésre nyitott pályázóknak lakhatási támogatást tud biztosítani a cég.