www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Mérnök

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1029162

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Process Quality Engineer)

Főbb feladatok:

  • Gyártófolyamatokban detektált hibák elemzése,
  • Belső selejt adatok elemzése, illetve selejt csökkentő intézkedések meghatározása,
  • Azonosított hibaokokra történő helyesbítő intézkedések meghatározása és azok hatékonyságának ellenőrzése,
  • Heti rendszerességű belső minőségügyi megbeszélések vezetése,
  • Folyamatok fejlesztésében való közreműködés,
  • Közreműködés új termék bevezetése során végzett minőségtervezésben.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Legalább 2év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Minőségügyi technikák és eszközök ismerete, pl. APQP, FMEA, 5Why, 8D, stb.
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Analitikus gondolkodásmód.
  • Elektronikai gyártási folyamatok ismerete előny.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése