www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó partnercégünk számára keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • Próbagyártások, előszériai folyamatok felügyelete;
  • Minőségügyi projektek kezdeményezése, végrehajtása, felügyelete;
  • Minőségügyi dokumentumok elkészítése, felügyelete;
  • Kapcsolattartás a németországi anyacéggel és beszállítókkal;
  • Vevői kapcsolattartás, reklamáció kezelése;
  • Havi, heti kimutatások, intézkedési tervek készítése;
  • Részvétel az auditok előkészítésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Kommunikációképes német vagy angolnyelv-tudás;
  • Minőségügyi alapismeretek (ISO 9001 és ISO/TS 16949 szabvány ismerete);
  • Termék jóváhagyási eljárások ismerete (PPAP, VDA elsőmintavétel);
  • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS word, excel, power point, SAP felhasználói ismeretek);
  • Jó terhelhetőség, rugalmasság;
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés;
  • Projektszemlélet.

Előnyt jelent:

  • Elektronikai vagy autóipari gyártó cégnél szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú lehetőség;
  • Versenyképes bérezés;
  • Szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye: Budapest egyik külső kerülete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014