www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.04.22.
Hirdetés azonosító: 1016615

Német anyavállalattal rendelkező, Kecskeméten tevékenykedő multinacionális partnerünk mérnöktanácsadással foglalkozik.

Folyamatosan bővülő csapatába keresünk hosszabb és rövidebb távú projektek kapcsán németül beszélő kollégát a minőségbiztosítás területére.

Feladatok:

- Autóipari megrendelők számára projektek keretében minőségtervezés és minőségbiztosítás, valamint önálló munkavégzés
- Specifikációk elkészítése a bejövő áruk ellenőrzéséhez
- Folyamatok és alkatrészek minőségének ellenőrzése
- Jegyzőkönyvek készítése a mérésekről, azok rendszerbe való felvitele
- Dokumentáció készítése a mérésekről, azok átültetése a megrendelő rendszerébe
- CNC-gép programozása és mérések végrehajtása
- Kapcsolattartás a beszállítókkal, azok rednszeres látogatása
- A megrendelő telephelyén felvetődő problémák megoldása

Elvárások:

- Minőségirányítási vagy gépészmérnöki diploma
- Az autóipar területén szerzett minőségirányítási ismeretek
- Méréstechnikai ismeretek
- A német nyelv kommunikációs szintű ismerete
- Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés, nyereségrészesedéssel
- Továbbképzési lehetőségek személyre szabva
- Rugalmas munkaidő
- Hosszútávú, biztos munkahely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján