www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 330 napja lejárt

A VIDEOTON Autóelektronika Kft. elektromechanikus relék, különböző autóipari elektronikai vezérlések – klímavezérlők, ECU, szenzorok – összeszerelését végzi. Termelésének, és technológiájának további bővítéséhez az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

Feladatok:

  • Elektronikai termékek vevői reklamációinak kezelése, analízis, műszaki megoldások keresése. Kapcsolattartás vevőkkel minőség vonatkozású ügyekben
  • Belső minőség mutatók javítása
  • Auditokon (külső-belső) részvétel, a feltárt nem megfelelőségek ellenintézkedéseinek meghatározása, végrehajtása/végrehajtatása
  • Részvétel új termékek bevezetésében- Minőségi kockázatok feltárása, FMEA, CP, bemintázások, és egyéb dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precizitás, a részletekre való odafigyelés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Autóipari ismeretek
  • Elektronikai gyártási folyamatok ismerete (Beültetési, forrasztási technológiák)
Helyek Fejér
Kategória Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő