www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 611 napja lejárt

Te vagy az igazi? Mi vagyunk.

A Johnson Controls Mezőlak Kft. mezőlaki gyára a következő munkakörben keres új munkavállalót:

Feladatok:

  • A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása
  • A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek nyilvántartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Önéletrajz leadásával az alábbi e-mail címen.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol