www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1003916

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Automotive területen safety termék minőségügyi feladatainak ellátása
  • Utasítások készítése
  • FMEA, CP készítése
  • Vevői auditokon való részvétel VDA6.3-as illetve
  • VDA6.5 audit elvégzése
  • Adatok riportálása, elemzések készítése
  • Hibafeltáró módszerek haszálatával FAR meeting vezetése
  • Reklamáció kezelés
  • Vevői kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsofokú végzettség, (villamos, gépész vagy minoségbiztositási végzetség elöny)
  • Autoipari vagy elektronikai iparágban területén szerzett legalább 1év minoségbiztositási tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintu ismerete
  • MS Office felhasználói szintu ismereteElőny

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése