www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1003899

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flex sárvári telephelyére, a világ egyik vezető kapszulás kávéfőző gyártó vállalatának folyamatosan bővülő üzleteihez munkatársat keresünk az alábbi pozicióra:

Feladatok

  • Részvétel az új projectek bevezetésében
  • Minőségüggyel kapcsolatos mutatószámok nyomon követése és elemzése
  • Belső és külső hibákra vonatkozó megelőző és javító akciók kidolgozása
  • Gyártási folyamat auditok végrehajtása
  • Beszállítói / vevői / anyacéggel kapcsolattartás, auditok végrehajtása
  • Reklamációk kezelése
  • Folyamatauditok végrehajtása és a folyamatos fejlesztések koordinálása
  • Termék- és folyamatdokumentáció felügyelete
  • Minőségüggyel kapcsolatos tréningek szervezése a társosztályok számára
  • Minőségügyi jelentések elkészítése a vevői követelmények szerint
  • Riportálás a Minőségügyi Vezetőnek

Elvárások

  • Műszaki vagy gépész végzettség, minőségbiztosítási szakirányú végzettség előny
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés
  • ISO/TS belső auditori végzettség előny

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése