www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök (Veszprém)

  • A hirdetés 1293 napja lejárt

Veszprém megyei járműipari beszállító megbízó Partnerünk részére keresünk kommunikatív, jó problémamegoldó képességgel rendelkező, németül beszélő Minőségbiztosítási mérnök munkatársat az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • A reklamációs folyamatok komplex megoldása: a vevőktől érkező reklamációk fogadása, kivizsgálása, intézkedések megtétele és a megvalósítás ellenőrzése
  • Reklamációs megbeszélések összehívása, vezetése
  • A reklamációs folyamatok teljes dokumentációjának elkészítése német nyelven
  • Riportolás az anyavállalat és a cégvezetés felé
  • Minőségbiztosítási folyamatokban való részvétel (8D, KVP, FMEA, 5W, stb.)
  • Termékauditokban való részvétel, a cég képviselete az auditokon
  • Kapcsolattartás a német anyavállalat műszaki osztályával

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki, vagy felsőfokú műszaki/minőségbiztosítási végzettség
  • Aktív, kommunikációs szintű német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Vevői kapcsolattartásban/reklamáció-kezelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Előny: minőségbiztosítási területen, autóiparban szerzett szakmai tapasztalat

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő