www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök (Veszprém)

  • A hirdetés 283 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Komoly nemzetközi múltra visszatekintő gyártó Partnerünk számára keresünk agilis, önálló, határozott mérnököt, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Új termék bevezetési projektek minőségi támogatása;
Vevői auditokon való részvétel;
Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és külsős vevőkkel;
Minőségügyi dokumentációs rendszer működtetése, aktualizálása;
8D riportok készítése;
Belső és külső reklamációk feldolgozása, szükséges döntések meghozatala;
Javító intézkedések bevezetése, felügyelete;
Minőségellenőrök és minőségbiztosítási technikusok szakmai felügyelete;
Riportolás a Minőségügyi vezető részére.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvismeret
Min. 2-4 év releváns szakmai tapasztalat, lehetőség szerint autóiparban VAGY elektronikában

Előny:

Minőségbiztosítás vagy projektmanagement területén szerzett tapasztalat
Autóipari tapasztalat
ISO/TS 16949, VDA 6.3 ismeret

Munkavégzés helye:

Veszprém, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Work-life balance a gyarkolatban!
Lendületes, fejlődési lehetőséget adó munkahelyi légkör
Szabadidős tevékenységeket is támogató munkahely (pl. sportolási lehetőségek)
Motiváló bérezés, juttatási rendszer (részleteket az interjún átbeszéljük)

Helyek Székesfehérvár
Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator