www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK / TERMÉKMÉRNÖK (AUTÓIPAR)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 631367
Link megjelenítéseimages/editor/1364472076.jpg" border="0" width="302" height="200" />
Megbízónk multinacionális autóipari beszállító, számára keresünk mukatársak az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Kapcsolattartás és kommunikáció a vevőkkel
  • Vevői reklamációk kezelése, gyökér-ok analízis
  • Termék bevezetési és mintázási folyamatok lefolytatása (APQP, PPAP), azok dokumentálása
  • Dokumentációkezelés (termékspecifikációk, minőségügyi és projekt dokumentációk készítése és frissítése)
  • Árajánlat fázisban termékek előzetes minőségügyi értékelése, megvalósíthatósági vizsgálatban részvétel
  • Csapatmunka a belső kapcsolódó folyamatokban résztvevőkkel
  • Külső és belső auditok végzése

ELVÁRÁSOK

  • Minőségbiztosítási-, gépész-, vagy villamosmérnöki végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat (QS 9000 és/vagy VDA 6.1 és/vagy ISO TS 16949)
  • Tapasztalat a minőségtechnikák alkalmazásában (APQP, PPAP, FMEA, SPC, 8D, stb.)
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Mór

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK / TERMÉKMÉRNÖK (AUTÓIPAR), Mór

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése