www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - TERMÉKFELELŐS

  • A hirdetés 412 napja lejárt

A Le Bélier Mohács Kft.,

az autóipari beszállítói iparágban kiemelkedő szerepet

betöltő, multinacionális cég mohácsi gyáregységébe keres

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK -

 TERMÉKFELELŐS

munkatársat

Főbb feladatok:

  • A termeléssel kapcsolatos információ és adatgyűjtés ezek elemzése és javaslatok kidolgozása
  • A bevezetett intézkedések hatékonyságának vizsgálata, nyomon követése
  • Reklamáció kezelés, követés, elvárt minőségi paraméterek kontrollja (ISO-TS 16949)

AZ IDEÁLIS JELÖLT, akit szakmai kihívás és fejlődési lehetőség vár:

  • min. műszaki szakirányú, középfokú végzettség előny: mérnöki felsőfokú végzettség
  • min. 3 éves gyártói, termelői környezetben megszerzett minőségbiztosítási/termelési tapasztalat
  • 8D-FMEA-CONTROL PLAN-PDCA alapismeretek és ezek gyakorlati alkalmazása termelő környezetben
  • képes angol nyelven partnerekkel kommunikálni (szóban, írásban)
  • kitartó és kezdeményező munkavégzés jellemzi magas probléma megoldási képességgel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre:

Részleg

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol