www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök/ technikus - német nyelven

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.11.21.

Pozíció leírása / Job description

Magas színvonalú mérnöki szolgáltatásokat nyújtó multinacionális partnerünk számára keresünk tapasztalt minőségügyi mérnök valamint minőségügyi technikus kollégákat győri munkavégzéssel.

Feladatok:

- A kihelyezett partnernél a minőségbiztosítási folyamatok koordinálása, folyamatos fejlesztése
- A minőségügyi követelmények definiálása különböző alkatrészekkel és rendszerekkel összhangban
- Probléma és hibaanalízisek végrehajtása, 8D riportok készítése
- Alkatrészek minőségügyi szempontból való vizsgálata
- aktív részvétel a partnerekkel való projektmegbeszéléseken

Elvárások:

- Felső fokú vagy technikusi műszaki végzettség
- Magabiztos NÉMET nyelvismeret
- Autóipari tapasztalat a minőségbiztosítási területe előny
- Minőségbiztosítási rendszerek és módszerek ismerete
- Magabiztos, határozott fellépés, rugalmas munkavégzésre való hajladnóság

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, hosszútávú lehetőség
- Rengeteg továbbképzési, fejlődési lehetőség
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Munkavégzés modern, autóipari környezetben

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -