MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - TÁRGYALÓKÉPES ANGOL NYELVTUDÁSSAL

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 821137

Link megjelenítéseimages/editor/1333450599.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk – multinacionális vállalat - számára keressük kollégájukat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Multinacionális, autóipari gyártó vállalat minőségügyi reklamációinak kezelése, a külföldi alkatrész beszállítók képviseletének irányítása
  • A vevői minőségügyi elvárások folyamatos felismerése, a területhez tartozó tevékenységek megtervezése, munkatársak koordinálása
  • Minőségügyi probléma esetén a reklamáció nyomon követése, hibakutatás, a szükséges intézkedések meghozatala
  • Részvétel a belső auditokon, intézkedések bevezetése, azok folyamatos visszaellenőrzése
  • 8D vagy egyéb helyesbítő intézkedési jelentések véghezvitele minőségügyi eszközök alkalmazásával, projektekhez kapcsolódóan
  • A szükséges elemzések, jelentések összeállítása, illetve elkészítésük koordinálása a vezetőség felé

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Autóipari gyártó vagy beszállító cégnél, minőségbiztosítási területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Minőségbiztosítási és/vagy termelési területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete, ISO TS 16949
  • PPAP, APQP, PDCA, 8D, valamint SPC (Statistical Process Control), FMEA (Failure Mode and Effect Analysis)
  • Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság, továbbá kiváló kommunikációs készség, kapcsolatmenedzselési képesség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Hosszú távú karrierlehetőség változatos projektekben
  • Versenyképes juttatási csomag

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - TÁRGYALÓKÉPES ANGOL NYELVTUDÁSSAL, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése