www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök-Tapolca (Ref.szám: KJ-1243)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.11.14.
Hirdetés azonosító: 977701

Feladatok:

  • A terméktanúsítási és termékfejlesztési projektek irányítása
  • Részvétel a minőségbiztosítási és gyártási folyamatokkal kapcsolatos feladatokban, illetve a minőségbiztosítási rendszer működtetésében
  • Termékhibák rendszerezése, reklamációs ügyek kezelése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, tanúsító intézetekkel és a testvér vállalatokkal
  • Rendszeres riportálás a minőségügyi vezető felé

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (vegyészmérnök vagy gépészmérnök)
  • Néhány éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kitűnő kommunikációs és interperszonális képességek
  • Határozott személyiség
  • Kreatív, célorientált, proaktív személyiség
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

Tapolca

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízójának, egy külföldi tulajdonú gyártócégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és küldje el magyar és angol nyelvű pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1243-as referenciaszámot!

A további részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Tapolca
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő