Minőségbiztosítási mérnök - Szombathely (Referenciaszám: RE-1776)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2017.06.01.
Hirdetés azonosító: 1088153

Feladatok:

  • Projektek minőségügyi szempontból történő felügyelete, támogatása
  • Gyártási folyamatok átvétele
  • Termékek minőségbiztosítása (felfutó és széria)
  • Auditokban való aktív részvétel (belső, vevői és tanúsító)
  • Reklamációkezelés, 8D-reportok előállítása
  • Minőségügyi módszerek, eszközök alkalmazása
  • Kapcsolattartás az iSi telephelyeink és vevőink minőségügyi osztályával
  • Folyamatos jobbítási folyamatban való részvétel (Lessons Learned)

Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú műszaki tanulmányok
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Minőségügyi végzettség
  • Minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi módszerek, eszközök ismerete
  • Autóipari tapasztalat
  • ISO TS 16949 szabvány ismerete
  • Autóipari minőségügyi módszerek, eszközök ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Szombathely

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1776-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Szombathely
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő