www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök-Székesfehérvár (Ref.szám: NB-499)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.10.26.
Hirdetés azonosító: 812955

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy elektronikai műszerész/technikus végzettség
  • Minimum egy éves tapasztalat elektronikai alkatrészgyártásban, termékanalízis területén
  • Minimum egy éves tapasztalat elektronikai gyártás terén
  • Gyakorlat általános elektronikai mérőműszerek alkalmazásában
  • Erős alkatrész- és áramköri ismeret
  • Kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS Office alkalmazások)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Tapasztalat elektronikai alkatrészgyártásban, termékanalízis területén
  • Szakmai tapasztalat áramkörök tesztelésében, illetve készülékek alkatrész szintű javításában
  • Autóiparban szerzett gyártási tapasztalat
  • 8D ismeret
  • Unix/Linux/QNX rendszer ismerete
  • Alapvető programozási ismeretek
  • Kommunikációs technológiák ismerete (WLAN, BT, GSM, AM/FM és Digitális Rádió)

Főbb feladatok:

  • Vevői reklamációk tárgyát képező termékek analízise, jelentés készítése
  • Termékauditok elvégzése
  • Aktív részvétel a gyártásban felmerülő termékproblémák feldolgozásában

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Külföldi munkavégzés lehetősége!
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-499-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)