Minőségbiztosítási mérnök - Székesfehérvár (Referenciaszám: KJ-1856)

Feladatok:

  • Folyamatosan kapcsolattartás a vevőkkel
  • A termékbevezetés minőségügyi támogatása új projektek esetén
  • A termék ellenőrző folyamatok korszerűsítésének támogatása
  • A reklamációk kezelése, kivizsgálása és dokumentálása
  • Önálló döntéshozatal a termék minőséggel kapcsolatos kérdésekben
  • Részvétel az auditok előkészítésében és lebonyolításában

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Autóipari minőségügyi szabványok ismerete
  • Minőségügyi technikák ismerete és gyakorlata
  • Együttműködés, megbízhatóság, pontosság, jó kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Utazási költségtérítés
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Székesfehérvár környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Székesfehérvár környéki partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1856-os referenciaszámot!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Székesfehérvár
Fejér
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása