Minőségbiztosítási mérnök - Székesfehérvár környéke (Ref.szám: FE-838)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 754238

Elvárások:

  • Műszaki diploma
  • Középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • FMEA, Control Plan, 8D ismeret
  • ISO 9001 követelményrendszer alapos ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, talpraesett személyiség

Előnyök:

  • Minőségirányítási szakirányon szerzett diploma
  • ISO/TS 16949 belső auditori végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari beszállítónál minőségbiztosítási vagy gyártási területen szerzett gyakorlat

Főbb feladatok:

  • Az adott gyártóterület minőségbiztosítási feladatainak ellátása
  • A megfelelő dokumentációk elkészítése
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, beszállítók fejlesztése
  • Vevői kapcsolattartás, minőségügyi problémák kivizsgálása, a vevői reklamációk kezelése, részvétel a vevői auditokon
  • Új termékbevezetés támogatása minőségügyi oldalról
  • A bejövő áru, a termék és a folyamat minőségének biztosítása
  • Bejövő áru ellenőrzés koordinálása, beszállítói reklamációs ügyintézés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lendületes, modern, nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy világszerte ismert és elismert iparvállalat autóipari gyártótevékenységének magyarországi bővítése miatt toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, és német vagy angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre feltüntetve a levél tárgyában a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-838-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)