MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK-SZAKÉRTŐ (Észak-Nyugat Magyarország)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 998198

Megbízónk a jármű- és az elektronikai ipar számára világszínvonalú
minőségügyi és műszaki tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó piacvezető nagyvállalat.
Számukra keresünk innovatív és teljesítményközpontú szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Multinacionális cégeknél történő minőségügyi reklamációk kezelése
  • Alkatrész-beszállítók képviseletének koordinálása
  • A vevői elvárások folyamatos felismerése
  • Szakmai kapcsolattartás az ügyfelek képviselőivel
  • Minőségügyi probléma esetén a reklamáció nyomon követése, a szükséges intézkedések meghozása
  • Belső auditokon való részvétel, intézkedések bevezetése, azok folyamatos visszaellenőrzése
  • 8D vagy egyéb helyesbítő intézkedési jelentések véghezvitele minőségügyi eszközök alkalmazásával
  • Projektekben való részvétel
  • Mind a partnerek, mind a társaság vezetősége számára a szükséges elemzések, jelentések elkészítése, illetve elkészítésük koordinálása

Elvárások

  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-2 éves minőségügyi tapasztalat gyártási környezetben
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS 16949
  • PPAP, APQP, PDCA, 8D ismeret
  • SPC (Statistical Process Control), FMEA (Failure Mode and Effect Analysis) ismeret
  • MS Office ismeretek
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Analitikus folyamatszemlélet
  • Nagy fokú ügyfél-orientáció

Amit megbízónk nyújt

  • Kimagasló alapfizetés
  • Havi 65.000,-Ft cafeteria
  • Attraktív bónuszrendszer
  • Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége
  • Sokoldalú változatos munkakör
  • Hosszú távú karrierlehetőség

A munkavégzés helye

Észak-Nyugat Magyarország

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK-SZAKÉRTŐ (Észak-Nyugat Magyarország), Észak-Nyugat Magyarország

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország