Minőségbiztosítási mérnök (Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye) (INTS/4/3)

  • A hirdetés 639 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei termelő-szolgáltató partnercégünk számára keresünk releváns tapasztalattal rendelkező minőségbiztosítási mérnököt.

Feladatok:

  • A minőségirányítási rendszer felügyelete, vezérlése, elemzése, illetve folyamatos fejlesztése és frissítése
  • Minőségügyi folyamatok javítása, minőségbiztosítási dokumentumok létrehozása és kezelése
  • Folyamatok ellenőrzése, hibák javítása
  • A gyártósorok minőségi fejlesztése
  • A nem megfelelő termékek, folyamatok kezelése és vizsgálata
  • Minőségügyi képzések szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább erős középfokú angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Erős problémamegoldó szemlélet és jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyéni fejlődési lehetőség
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet, kellemes munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Nyírbátor
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő