www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 933738
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális autóipari megbízónk csapatába, keresünk munkatársat az alábbi pozicióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK- SQA

Feladatok:
  • A minőségileg kifogásolható beszállított alkatrészek, alapanyagok reklamálása, reklamációk nyomon követése,
  • Beszállítói akciótervek folyamatos behajtása,
  • Reklamációk kezelése, ezzel összefüggő riportok (3D, 8D) készítése,
  • Együttműködés társosztályokkal az észlelt hiba okok feltárásában,
  • Beszállítói auditok lefolytatása,
  • Beszállítók értékelése és minőségügyi fejlesztése.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség)
  • Aktív tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • ISO/TS 16949 szabványismeret, auditori tapasztalat
  • Minimum 2-4 éves, autóipari területen szerzett SQA vagy beszállító fejlesztő minőségügyi mérnöki szakmai tapasztalat feltétel,
  • Utazási hajlandóság, kiküldetések vállalása

A juttatási csomag:
  • Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés,
  • 13. havi fizetés,
  • Bónusz rendszer
  • Bejárási támogatás lakóhelytől függően.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Tech People LÁBLÉC