www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök (SMD)

  • A hirdetés 363 napja lejárt

Szo1Minbizt-Smd

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk minőségbiztosítási mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Minőségjavító tevékenységekben való részvétel,
  • Termék és folyamat változásainak jóváhagyása,
  • Minőségügyi folyamatok rendszeres felügyelete, belső és külső jelentések készítése,
  • Minőségjavító akciók kiterjesztése, bevezetésének koordinálása,
  • Minőségügyi dokumentációk, eljárások készítése, napra kész állapotban tartása,
  • Vevői reklamációk kivizsgálásának koordinálása, 8D riportok készítése, összeállítása,
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és az értékesítéssel,
  • Időszakos belső auditok (rendszer/folyamat) végrehajtása,
  • Minőségügyi technikák oktatása.
Tapasztalat:
  • Gépészmérnök/villamosmérnök végzettség,
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Minimum 3 éves elektronikai iparban szerzett minőségbiztosítási mérnöki tapasztalat.

Előny:

  • SAP ismeret,
  • ISO/TS 16949 rendszerismeret.

Egyéb információ:

  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési és karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol