www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök (rendszermegbízott)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1081491

Német autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Tanúsító auditok belső megszervezése és irányítása
  • Együttműködés a konszern minőségügyi részlegével és az auditorokkal – a javítási intézkedések ledolgozásának koordinálása
  • Éves auditterv elkészítése, a minőségbiztosítási vezető támogatása
  • Belső rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása, az auditokból származó intézkedési tervek felügyelete
  • Részvétel a vevőlátogatásokkal kapcsolatos feladattervek ledolgozásának koordinálásában
  • A vevői specifikációk és autóipari követelmények vizsgálata
  • A minőségügyi mérőszámok felügyelete, a célok nem teljesülése esetén intézkedési tervek kidolgozása és nyomon követése
  • A minőségirányítási rendszer dokumentációinak kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum  1-2 éves, minőségbiztosítási területen (autóiparban) szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban, erős alap angol nyelvtudás
  • Autóipari szabványok ismerete
  • VDA 6.3 Belső Folyamat Auditor és ISO/TS 16949:2009 Belső Auditor képesítés
  • Kezdeményezőkészség, következetesség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Továbbképzési lehetőség
  • Multinacionális vállalati környezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.