www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök (rendszermegbízott)

  • A hirdetés 363 napja lejárt

Multinacionális autóipari beszállító megbízónk részére keresünk Minőségbiztosítási mérnök-rendszermegbízott kollégát.

Minőségbiztosítási mérnök
(rendszermegbízott)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • tanúsító auditok belső megszervezése és irányítása, együttműködés a konszern minőségügyi részlegével és az auditorokkal – a javítási intézkedések ledolgozásának koordinálása
  • éves auditterv elkészítése, a minőségbiztosítási vezető támogatása
  • belső rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása, az auditokból származó intézkedési tervek felügyelete
  • részvétel a vevőlátogatásokkal kapcsolatos feladattervek ledolgozásának koordinálásában
  • a vevői specifikációk és autóipari követelmények vizsgálata
  • a minőségügyi mérőszámok felügyelete, a célok nem teljesülése esetén intézkedési tervek kidolgozása és nyomon követése
  • a minőségirányítási rendszer dokumentációinak kezelése

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 2 éves, minőségbiztosítási területen (autóiparban) szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • ISO/TS 16949:2009 szabványismeret
  • kezdeményezőkészség, következetesség
  • kiváló kommunikációs és motivációs képesség

Előnyt jelent:

  • az angol nyelv ismerete
  • autóipari szabványok ismerete
  • VDA 6.3 Belső Folyamat Auditor és ISO/TS 16949:2009 Belső Auditor képesítés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • továbbképzési lehetőség
  • multinacionális vállalati környezet

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német