www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök (Ref.szám: KJ-1201)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2015.05.24.
Hirdetés azonosító: 932047

Feladatok:

  • Az egyes termelőterületek minőségügyi támogatása
  • A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
  • Minőségügyi mutatók, költségek nyilvántartása
  • Reklamációkezelés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Néhány éves minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • ISO 9001 és ISO TS ismeret előny
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű globálisan fejlődő autóipari megbízó részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1201-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Judit HR tanácsadónál a 20/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő