www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök (Referenciaszám: PJ4690)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.08.11.
Jelentkezési határidő: 2016.08.18.
Hirdetés azonosító: 1061048
lejárt

Székesfehérvári műanyagipari partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozíciókra:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:
- Vevői követelmények felülvizsgálata, véleményezése és betartatása
- Vevői követelmények alapján a vizsgálati tervek készítése és ellenőrzése
- Változtatás esetén a minőségtervezési dokumentumokban a módosítás végrehajtása
- A termelés során felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
- Belső auditok lebonyolítása

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Biztos, stabil angol nyelvtudással
- 2 - 3 éves szakmai tapasztalat
- Felhasználószintű számítógépes ismeretek
- Kreativitás és probléma-megoldási készség,
- Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:
- Autóipari követelmények ismerete
- Műanyagipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit partnercégünk kínál:
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Szakmai , és személyes fejlődési lehetőség
- Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia, remek munkahelyi légkör
- Béren kívüli juttatási csomag
- Szakmai és nyelvi képzés támogatása

PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.