www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök (Referenciaszám PJ2737)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.03.14.
Jelentkezési határidő: 2014.09.06.
Hirdetés azonosító: 777915
lejárt

Móri székhelyű, folyamatosan fejlődő autóipari alkatrészt gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:
- Vevői- és belső minőségi problémák kezelése

- Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal

- Jelentések, 8D riportok, FMEA, Control Plan készítése

- Termékek minőségének biztosítása beszállítástól, kiszállításig

- Oktatások
tartása
- Részvétel új termékek bevezetésébe
- Dokumentációk kezelése

Elvárások:
- Minimum közép szintű német és/vagy angol nyelvtudás

- 2 év autóipari minőségbiztosítás területen szerzett tapasztalat

- Felsőfokú műszaki végzettség
- ISO/TS 16949 szabvány ismeret

Előnyök:
- Gépészmérnök végzettség
- VDA 6.3 belső auditor képesítés

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás

- Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör egy folyamatosan bővülő vállalatnál

- Modern gyártási technológia

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.