www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök (Referenciaszám: NB-963)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.29.
Hirdetés azonosító: 817639

Feladatok:

  • Adott termelési területek minőségügyi támogatása
  • A kapcsolódó dokumentációs rendszer felügyelete és karbantartása
  • Vevői reklamációk és belső minőségügyi problémák kezelése – a kapcsolódó gyökérok elemzések és ellenintézkedések irányítása, nyomon követése
  • Nem megfelelőségek feltárása, kritikus munkafolyamatok meghatározása és elemzése, ezek alapján javító intézkedések kezdeményezése
  • Minőségbiztosítási eljárások kidolgozása, oktatása, működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat (2-3 év)
  • Minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Belső auditori bizonyítvány (ISO/TS)
  • Autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • APQP, PPAP, MSA, FMEA, SPC ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat újonnan induló gyáregységéhez.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a NB-963–as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő